STX Next Python Experts

Programiści STX Next Python Experts codziennie posługują się językiem Python. W Polsce jest niewielu specjalistów, a znaczna część znajduje się właśnie w STX. Na praktykach i stażach pojawiają się studenci, którzy chcą programować w przyjaznym języku. Staje się to świetną okazją do propagowania Pythona, a co za tym idzie, do sprawienia, iż praca nie będzie jedynie pracą, ale także przyjemnością. Szkolenie nowych programistów i poszerzanie tego języka wśród młodych ludzi wyróżnia firmę spośród innych. STX Next Python Experts nie bez powodu nazywają siebie ekspertami. Posiadają olbrzymią wiedzę i przekazują ją innym. Kto wie, może to właśnie dzięki nim Python stanie się w kraju popularny? Cechują się profesjonalizmem. Rozwiją się i szkolią, aby sprostać oczekiwaniom klienta, a także proponować mu nowe, łatwiejsze rozwiązania. Działają aktywnie w świecie Pythonowym.

Dostarczane usługi: Wdrażanie Plona, Konsulting, Hosting

Firmy wybierają STX Next Python Experts jako partnera, ponieważ elestycznie dostosowuje modele współpracy w celu rozwiązywania konkretnych problemów i tworzenia wartości dodanej. Robi to poprzez dostarczenie usług programowania w języku Python, a także:

  • posiada 17 programistów Python, Plone, Django,
  • posiada 7 lat doświadczenia programowania w Python i CMS Plone (od 2005r.),
  • realizuje najbardziej złożone i najtrudniejsze projekty w Python,
  • wyznaje zasadę win-win or no deal i jest bezkompromisowy, jeżeli chodzi o jakość,
  • oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny.

Wdrożenia rozwiązań opartych na Plone

www.BikeOne.pl
BikeOne to serwis, który umożliwia wypożyczanie rowerów. Jest to niezwykle przydatne podczas zwiedzania miast, gdyż często poruszanie się samochodami i autobusami powoduje omijanie wielu ciekawych miejsc.

Lasy Państwowe
Rządowa strona Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. Można na niej znaleźć informacje, które dotyczą działalności organizacji, lasów, zwierzyny i roślinności.

Politechnika Poznańska – InMoST.org.pl
Portal skupiający wielkopolskie firmy wytwarzające oprogramowanie. Ma za zadanie ułatwienie wymiany informacji pomiędzy Instytutem Informatyki Politechniki Poznańskiej a uczestnikami projektu.

taniec.org.pl
Pierwszy w Polsce portal społecznościowy o tematyce tanecznej. Zawiera artykuły, zdjęcia i filmy o tańcu. Posiada również forum, na którym można prowadzić różne dyskusje.

akademia-tanca.pl
Akademia Tańca jest wizytówką internetową szkoły tanecznej. Można znaleźć na niej informacje, dotyczące nauki tańca, czy kursów. Dzięki zamieszczonemu cennikowi, nie ma wątpliwości co do ceny szkolenia, a galeria zdjęć pozwala na wizualne zapoznanie się z lekcjami.