Strona główna


Plone to wydajne i elastyczne rozwiązanie wspomagające zarządzanie treścią. Jest łatwy w instalacji, obsłudze i dostosowaniu do Twoich potrzeb.

Za pomocą Plona nietechniczni użytkownicy mogą tworzyć i utrzymywać treść przy użyciu wyłącznie przeglądarki internetowej. Plone to idealny system do zarządzania witrynami. Oferuje wysokie standardy bezpieczeństwa, zachowując łatwość użytkowania i rozbudowy.

Plone jest projektem opensource, tworzonym i utrzymywanym przez międzynarodową społeczność. Możesz go wykorzystywać nie ponosząc żadnych kosztów związanych z zakupieniem licencji.

Szukasz rozwiązania, które spełniłoby Twoje wymagania w zakresie zarządzania treścią? Potrzebujesz zaawansowanego systemu na którym mógłbyś zbudować firmowy intranet? Plone może okazać się rozwiązaniem którego szukasz.

Dowiedz się więcej


Nie

Nie

Plone.org.pl

Serwis Plone.org.pl powstał w celu popularyzacji systemu CMS Plone w Polsce.
W serwisie znajdziesz m.in:


About Plone

  • Plone znajduje się wśród 2% najlepszych open source'owych projektów na świecie, zrzeszając 340 core developerów i ponad 300 dostawców rozwiązań w ponad 50 krajach. Projekt, który istnieje od 1999 roku i został przetłumaczony na ponad 40 języków może się poszczycić najlepszym wynikiem w rankingu bezpieczeństwa wśród zaawansowanych systemów CMS.
    Źródła: CVE i Ohloh.